карбофос (staburetom) wrote in druzi_ua,
карбофос
staburetom
druzi_ua

людина у халепі

Привіт, народ!
Мене звуть Леонід Кантер. Я потрапив у халепу.
Протягом останніх п'яти років я багато подорожував, разом з друзями розносячи табурети на береги океанів, по дорозі розігруючи вуличні вистави і знімаючи фільми. Вже поставили табурети на берегах Атлантичного, Індійського і Льодовитого океанів. Зараз рухався до Тихого. Від Канади до мису Горн (Чилі).
Приїхавши в Торонто зупинився переночувати у колишньої однокласниці своєї подруги, Маріани Синякової. Ми чудово провели вечір в бесідах (вона вчиться на факультеті буддизму, а я свого часу відвідав Монголію і Тибет). Наступного дня увечері я забрав свої речі і пішов ночувати до Влада - ph0tosniper (приятеля з України).

Вдень приготував смачної їжі і запросив Маріану повечеряти. На що вона сказала: «Після твого візиту у мене зникла скринька з коштовностями, будь ласка поверни».
Як я не намагався пояснити їй, що не брав тої скринки, вона стояла на своєму. Мене викликали в поліцію. І без жодного розслідування заарештували. Ніч я провів у камері. На ранок мені дали перекладача і я вийшов під заставу, з підпискою про невиїзд.

Вчора було засідання, на якому повинно було зважитися чи варто передавати справу до суду. Я був упевнений, що оскільки звинувачення грунтується тільки на свідченнях Маріани, це дрібниця. Що я покажу їм лист підтримки від людей зі всього світу, в будинках яких я зупинявся. І вони зрозуміють що вона або помиляється, або бреше. Але у відповідь я почув, що суд, який може мене виправдати, відбудеться не раніше вересня. Оскільки дуже велика черга. Прискорити процес не вдалося, не дивлячись на документ з десятками печаток від посольств обох Америк, і міністерств культури України, Росії і Білорусі.
В результаті я не можу залишати країну і продовжувати проект.

Або мушу заплатити їй гроші, в які вона оцінила вартість своїх зниклих коштовностей (Маріана має великий кредит в банку – їй вельми цікаві мої гроші)

Мені потрібна допомога. Я порадився з друзями. Є думка, що якщо додати справу розголосу, його розглянуть швидше. На цьому тижні видно стануться пікети посольства Канади в Києві і Москві. Сьогодні дамо матеріали в українські газети в Торонто і звернемося до посольства України (вони були на святах). Що ще порадите? Можливо хто-небудь з вас адвокат і може дати хочаб безкоштовну консультацію? Дуже потрібна допомога! Дякую.
Льонька
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment
Співчуваю...
В мене десь є родичі в Канаді, але я втратив з ними зв"язки та і адвокатів серед них нема(((

Можу тільки побажати тобі удачі! Шкода, що нічим не можу допомогти(