карбофос (staburetom) wrote in druzi_ua,
карбофос
staburetom
druzi_ua

людина у халепі

Привіт, народ!
Мене звуть Леонід Кантер. Я потрапив у халепу.
Протягом останніх п'яти років я багато подорожував, разом з друзями розносячи табурети на береги океанів, по дорозі розігруючи вуличні вистави і знімаючи фільми. Вже поставили табурети на берегах Атлантичного, Індійського і Льодовитого океанів. Зараз рухався до Тихого. Від Канади до мису Горн (Чилі).
Приїхавши в Торонто зупинився переночувати у колишньої однокласниці своєї подруги, Маріани Синякової. Ми чудово провели вечір в бесідах (вона вчиться на факультеті буддизму, а я свого часу відвідав Монголію і Тибет). Наступного дня увечері я забрав свої речі і пішов ночувати до Влада - ph0tosniper (приятеля з України).

Вдень приготував смачної їжі і запросив Маріану повечеряти. На що вона сказала: «Після твого візиту у мене зникла скринька з коштовностями, будь ласка поверни».
Як я не намагався пояснити їй, що не брав тої скринки, вона стояла на своєму. Мене викликали в поліцію. І без жодного розслідування заарештували. Ніч я провів у камері. На ранок мені дали перекладача і я вийшов під заставу, з підпискою про невиїзд.

Вчора було засідання, на якому повинно було зважитися чи варто передавати справу до суду. Я був упевнений, що оскільки звинувачення грунтується тільки на свідченнях Маріани, це дрібниця. Що я покажу їм лист підтримки від людей зі всього світу, в будинках яких я зупинявся. І вони зрозуміють що вона або помиляється, або бреше. Але у відповідь я почув, що суд, який може мене виправдати, відбудеться не раніше вересня. Оскільки дуже велика черга. Прискорити процес не вдалося, не дивлячись на документ з десятками печаток від посольств обох Америк, і міністерств культури України, Росії і Білорусі.
В результаті я не можу залишати країну і продовжувати проект.

Або мушу заплатити їй гроші, в які вона оцінила вартість своїх зниклих коштовностей (Маріана має великий кредит в банку – їй вельми цікаві мої гроші)

Мені потрібна допомога. Я порадився з друзями. Є думка, що якщо додати справу розголосу, його розглянуть швидше. На цьому тижні видно стануться пікети посольства Канади в Києві і Москві. Сьогодні дамо матеріали в українські газети в Торонто і звернемося до посольства України (вони були на святах). Що ще порадите? Можливо хто-небудь з вас адвокат і може дати хочаб безкоштовну консультацію? Дуже потрібна допомога! Дякую.
Льонька
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment
Співчуваю...
В мене десь є родичі в Канаді, але я втратив з ними зв"язки та і адвокатів серед них нема(((

Можу тільки побажати тобі удачі! Шкода, що нічим не можу допомогти(